Публічні закупівліОбґрунтування технічних, якісних характеристик та очікуваної вартості предмета закупівлі, оприлюднених в оголошенні про проведення конкурентної процедури
(Постанова КМУ від 11.10.2016 № 710)

Для забезпечення власної діяльності ДП "Енергоринок" здійснює закупівлю витратних матеріалів для принтерів та копіювальних апаратів форматів А4 та А3, а саме закупівлю код за ДК 021:2015 – 30120000-6 "Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку" (витратні матеріали для принтерів та копіювальних апаратів форматів А4 та А3).
Ідентифікатор закупівлі UA-2021-03-02-006189-a

Предметом закупівлі є витратні матеріали для принтерів та копіювальних апаратів форматів А4 та А3 (далі – Витратні матеріали). Витратні матеріали призначені для встановлення в принтери та копіювальні апарати CANON, Brother, Xerox та OKI, які на даний час наявні та експлуатуються у Замовника (далі – Оргтехніка), визначені згідно з рекомендаціями виробників Оргтехніки, наведеними в експлуатаційній документації на відповідну Оргтехніку та на офіційних Web-сайтах виробників Оргтехніки.

Витратні матеріали повинні бути вироблені тією ж фірмою, що й Оргтехніка, у яку їх буде встановлено або еквівалент. Постачання відновлених витратних матеріалів не припускається, оскільки використання відновлених матеріалів негативним чином впливає на життєвий цикл та працездатність Оргтехніки, в яку їх буде встановлено.

Очікувана вартість сформована на підставі отриманих комерційних пропозицій від потенційних учасників процедури закупівлі, а також відповідно проекту Фінансового плану ДП "Енергоринок" на 2021 рік та становить 361 880 грн. 00 коп. з урахуванням ПДВ.