Орієнтовний графік
роботи Ради ОРЕ, її робочих груп та комісій у жовтні 2018 року

Станом на 17.10.2018
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
1


2


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ Іщенко Д.О.

3


4


5


6


7


8


9


10


10-00 - 12-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія робочої групи з питань доопрацювання Правил ОРЕ Яловий О.В.

13-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ Іщенко Д.О.

11


12


13


14


15


16


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ
Іщенко Д.О.

14-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ та внесення змін до ДЧОРЕ
Березовська К.В.

17


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з технічних питань забезпечення роботи ОРЕ
Протопопова І.М.

14-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань впровадження нової моделі ринку Сутченко Р.В.

18


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ
Іщенко Д.О.

14-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ
Маляр Д.М.

19


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань забезпечення виконання фінансових зобов’язань між учасниками ОРЕ
Помилуйко Я.В.

14-00 - 16-15,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань стратегічного розвитку генеруючих потужностей та електричних мереж галузі Литвиненко Ю.В.

20


21


22


23


24


10-00 - 15-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.407

Збори Ради ОРЕ

25


26


27


28


29


30


31