Орієнтовний графік
роботи Ради ОРЕ, її робочих груп та комісій у листопаді 2018 року

Станом на 15.11.2018
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
     
1


10-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази,
яка
регулює діяльність суб’єктів ОРЕ
Іщенко Д.О.

2


10-00 - 14-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія робочої групи з технічних питань забезпечення роботи ОРЕ Мітрошичев І.В.

3


4


5


10-00 - 15-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань впровадження нової моделі ринку
Сутченко Р.В.

6


10-00 - 14-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.407

Позачергові Збори Ради ОРЕ

10-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ Маляр Д.М.

7


10-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ
Іщенко Д.О.

8


10-00 - 11-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія робочої групи з питань доопрацювання Правил ОРЕ Яловий О.В.

9


10-00 - 16-15,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ Маляр Д.М.

10


11


12


10-00 - 13-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ
Іщенко Д.О.

13-00 - 14-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань забезпечення виконання фінансових зобов’язань між учасниками ОРЕ
Помилуйко Я.В.

14-30 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ
Іщенко Д.О.

13


15-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань впровадження нової моделі ринку
Сутченко Р.В.

14


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ Маляр Д.М.

14-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з технічних питань забезпечення роботи ОРЕ
Протопопова І.М.

15


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ та внесення змін до ДЧОРЕ
Березовська К.В.

16


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія
робочої групи Ради ОРЕ з питань формування нормативно-правової бази, яка регулює діяльність суб’єктів ОРЕ
Іщенко Д.О.

14-00 - 16-15,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань забезпечення виконання фінансових зобов’язань між учасниками ОРЕ
Помилуйко Я.В.

17


18


19


14-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Тимчасова комісія робочої групи з технічних питань забезпечення роботи ОРЕ
Мітрошичев І.В.

20


21


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.612

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ Маляр Д.М.

22


14-00 - 17-00,
м. Львів

Збори Ради ОРЕ

23


24


25


26


27


28


29


30